Bērnu mēbeles

Pasūtīt Bērnu mēbeles CMDizains

Bērnu mēbeles visbiežāk tiek izgatavotas nestandarta izmēra, ar īpašām drošības prasībām un radošu izskatu. Vecāki, izvēloties mēbeles bērnistabai, parasti ir īpaši vērīgi un ieinteresēti.

Bērnistabas interjeru veidojot, svarīgi, lai tas būtu radošs, pozitīvs, mājīgs un vienlaicīgi arī funkcionāls, bērnam pieejams- tāds, lai bērns vēlētos tajā uzturēties un darboties. Bērnistabas iekārtojumam jābūt arī ergonomiskam, mobilam un viegli savienojamam ar citiem interjera priekšmetiem un elementiem.

Katrs bērns ir personība, un iedvesmojoties no viņa interesēm un jomām, kas aizrauj, iespējams radīt personalizētu interjera risinājumu. Reizēm gadās, ka noskatītais skapis vai gulta maksā pārāk dārgi, vai arī neiekļaujas istabas izmēros-tam risinājums ir mēbeles pēc pasūtījuma, jo piedāvāsim jums draudzīgu cenu un precīzus, jūsu telpai atbilstošus izmērus.

Ja vēl neesat izlēmuši kādai jāizskatās jūsu bērnistabai, tad mūsu dizaineru komanda var palīdzēt uzburt tieši jūsu atvasei atbilstošu istabas dizainu un brīnišķīgas mēbeles.


Bērnu mēbeles

Uz augšu