Aizkari

Pasūtīt Aizkari CMDizains

Aizkariem ir nozīmīga loma telpas dizaina un kopējā noformējuma radīšanā. No šīs, šķietami nelielās, detaļas ir atkarīga telpas pilnība un harmonisks kopskats.

Mūsu aizkaru interneta veikals piedāvā aizkaru gardīnes, karnīzes, dienas un nakts aizkarus guļamistabai, virtuvei, viesistabai kā arī citām telpām, kuras nepieciešams padarīt mājīgākas. Ja gatavās produkcijas klāstā neizdodas atrast sev piemērotus aizkarus, jūs tos varat pasūtīt pie mums-mēs piedāvājam gan aizkaru dizainu, gan šūšanu.
Aizkaru šūšanai piedāvājam plašu audumu izvēli-jūs noteikti atradīsiet sev piemērotu. Šobrīd īpaši populāri kļuvuši romiešu paceļamie aizkari, jeb romiešu žalūzijas, galvenokārt tāpēc, ka šo aizkaru šūšanā tiek izlietots mazāks auduma daudzums, nekā izvēloties šūt klasiskos aizkarus, līdz ar to, klientam ir iespēja izvēlēties dārgāku, izmeklētāku materiālu. Romiešu žalūzijas istabai piešķir īpašu interesantu tēlu.
Aizkaru dizains ir mājas saimnieka personības atainojums, jo pēc aizkariem un to krāsām, tēla un formu lietojuma var iepazīt arī pašu cilvēku.

 

Aizkari

Uz augšu