Interjera dizains

Interjera dizains ir iekšējās pasaules izpausme ikdienas telpā. Tam, kas mūs ieskauj, noteikti vajadzētu papildināt mūsu raksturu, dzīvesveidu un vēlmes. Interjera dizaineru pakalpojumu izmantošana ir labākais veids, kā atrast sev piemērotāko risinājumu! Mūsu speciālisti izstrādās dizaina projektu, pamatojoties uz jūsu vēlmēm, un izveidos jūsu nākotnes telpas 3D vizualizāciju. Mēs uzņemsimies visgrūtāko – pārdomāsim dizainu, ņemot vērā jūsu plānojumu, noformēsim telpu jums piemērotā stilā, kā arī parūpēsimies par visām detaļām.

Birojs

Biroja dizaina projekta izstrāde jau sen pārsniedz stingra, standarta interjera robežas. Mūsdienās birojs ir mājīga, dažādās zonās sadalīta vieta, kas kalpo kā otrā māja. Galu galā mēs visi lielāko daļu laika pavadām darbā, un, lai domātu radoši, mums ir vajadzīgi radoši risinājumi apkārt.

Šodien lielākie uzņēmumi izdomā koncepcijas savām biroja telpām. Un ne velti! Galu galā interjers, kurā strādā uzņēmuma darbinieks, tieši ietekmē viņa radošumu un darbspēju, kā arī rada pozitīvu iespaidu klientu un partneru acīs.

Vēlaties izstrādāt biroja dizaina projektu vai atjaunināt esošā biroja interjeru? Atstājiet mums pieteikumu

Dzīvojamās telpas

Mūsu māja ir mūsu cietoksnis. Mūsu māja, pirmkārt, ir vieta, kur mums vajadzētu justies ērti un mājīgi. Mūsu māja var daudz par mums pastāstīt. Mēs visi esam unikāli, tāpēc tieši jums piemērota dizaina izstrāde ir mūsu galvenais uzdevums.

Mēs realizējam dzīvojamo telpu dizaina projektus dažādos stilos. Mums nav svarīgi, vai īstenot nelielas virtuves vai studijas tipa dzīvokļa dizaina projektu – mēs iemiesosim jūsu ideju dzīvē!

Lai pasūtītu dzīvojamās telpas dizaina projektu, nosūtiet mums pieteikumu, un mūsu profesionāļi nekavējoties ar jums sazināsies!

Sabiedriskās telpas

Ja esat biznesa īpašnieks, jūs labāk par visiem zināt, ka mājīgas telpas izveidošana garantē potenciālo klientu piesaisti un palielina esošo klientu lojalitāti. Aprakstiet savu biznesa ideju, un mēs izveidosim jums dizaina projektu, kas runās skaļāk par visiem vārdiem! Katram biznesam ir sava unikālā koncepcija. Mēs palīdzēsim jums izcelties starp konkurentiem!

Aizpildiet pieteikumu, un mūsu profesionāļi nosūtīs jums komerciālo piedāvājumu.

Rīga, Lugažu iela 2a, Latvija, LV-1045

+371 29 71 33 99

info@cmdizains.Lv

Uzrakstiet mums