Mēbeles pēc pasūtījuma

Mēs izgatavojam mēbeles pēc pasūtījuma mājai, dzīvoklim un sabiedriskajām telpām. Mēbeļu ražošanas tirgū Latvijā strādājam kopš 1991. gada. Daudzu gadu pieredze ļauj mums risināt dažādas sarežģītības uzdevumus par izdevīgām cenām.

Sabiedriskajām telpām

Mēs specializējamies sabiedrisko telpu mēbeļu ražošanā. Pateicoties sava uzņēmuma klātbūtnei Rīgā, mēs veicam pilna cikla mēbeļu ražošanu. Mūsu priekšrocība ir optimālā cenas un kvalitātes attiecība.

Ekskluzīvas un dizaina mēbeles, biroja mēbeles, mēbeļu izgatavošana kafejnīcām un restorāniem, kokgriezuma mēbeļu un retro mēbeļu izgatavošana utt. – to visu varat realizēt, sazinoties ar mums. 

Mājai

Katram cilvēkam ir savs priekšstats par skaistumu un komfortu. Mēs esam ieinteresēti iemiesot visas jūsu idejas dzīvē.

Mēs nodarbojamies ar mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma, pamatojoties uz jūsu vēlmēm un saskaņā ar atbilstošo krāsu gammu un telpas arhitektūras iezīmēm. Mēs izgatavosim mēbeles, kas iederēsies jūsu interjerā.

Izgatavojam korpusa mēbeles, dīvānus, skapjus, bērnu divstāvu gultas, nodarbojamies ar virtuves un iebūvēto mēbeļu izgatavošanu utt.

Restaurācija un remonts

Pēc daudziem gadiem jūsu mēbeles ir nolietojušās? Dīvāns ir zaudējis savu pievilcīgo izskatu un kļuvis neērts? Tas nenozīmē, ka mēbeles ir jāmet ārā. Uzticiet mēbeļu restaurāciju mūsu speciālistiem, un mēs tām piešķirsim jaunu dzīvi.

Mēs nodarbojamies ar mīksto mēbeļu restaurāciju, dīvānu un atzveltnes krēslu pārvilkšanu, korpusa un masīvkoka mēbeļu restaurāciju, lakas pārklājuma atjaunošanu utt.

Rīga, Lugažu iela 2a, Latvija, LV-1045

+371 29 71 33 99

info@cmdizains.Lv

Uzrakstiet mums