Tekstils

Labākie audumi no pasaules ražotājiem

Mēs pievēršam īpašu uzmanību tirgus izpētei, pašreizējām tendencēm un jaunumiem tekstilizstrādājumu jomā. Mūsu mērķis ir palīdzēt mūsu klientiem izveidot savu sapņu interjeru, piepildot to ar stilīgiem un moderniem tekstila elementiem.

Mēs piedāvājam mēbeļu audumus, dažādus aizkaru audumus, proti, blackout un dimout, āra audumus, viegli tīrāmus audumus, mākslīgo ādu, dabīgos audumus un daudz ko citu.

Kāpēc mūsu tekstils ir labākais?

Mēs jau ilgu laiku strādājam tekstilizstrādājumu tirgū. Mēs labi pārzinām visas tirgus smalkumus, kā arī piedāvājam saviem klientiem plašu kvalitatīvu tekstilizstrādājumu izvēli no pasaules ražotājiem. Sadarbība ar pasaules klases tekstila ražotājiem ļauj mums noteikt labākās cenas.

Mūsu zīmoli atšķiras ar:

SHOWROOM

Labākā iespēja pārbaudīt visu iepriekš minēto ir apmeklēt mūsu showroom. Šeit jūs varat iepazīties ar audumu paraugiem, kā arī izvēlēties nepieciešamos materiālus, lai īstenotu ieplānoto. Pārbaudiet kvalitāti, sastāvu un krāsu, izjūtiet tekstūru un blīvumu, iedomājieties, kā izskatīsies lieta, kas būs izgatavota no konkrēta auduma.

Ienirstiet krāsu un faktūru pasaulē, kas piepildīs jūsu nākotnes interjeru!

Rīga, Lugažu iela 2a, Latvija, LV-1045

+371 29 71 33 99

info@cmdizains.Lv

Uzrakstiet mums