Mēs piedāvājam kompleksu pieeju jūsu sapņu interjera izveidei!

Mūsu pakalpojumu klāsts ietver: 

1.

Izdevīgas cenas

Mēs veicam dažādas sarežģītības pasūtījumus par pieņemamām cenām.

2.

Individuāla pieeja

Mēs īstenojam projektus, ņemot vērā mūsu klientu mērķus un vēlmes

3.

Termiņu ievērošana

Mēs novērtējam jūsu laiku, tāpēc termiņu ievērošana ir viena no mūsu svarīgākajām prioritātēm.

4.

Kompleksa apkalpošana

Mēs piedāvājam interjera dizaina
pakalpojumus, mēbeļu remontu un restaurāciju, tekstila izvēli un
remontdarbus

Interjera dizains ir komandas darbs. Kopā ar mums jūs izejat visus posmus no idejas rašanās līdz tās īstenošanai, ko veic mūsu profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi. Izvēloties mūsu pakalpojumus, jums nebūs jādomā par ko parūpējās vispirms, kā izdarīt pareizo izvēli, kā arī kā jūsu projekts tiks īstenots.
Mūsu komandā strādā pieredzējuši interjera dizaineri, kuri pārdomās jūsu dizaina projektu, ņemot vērā jūsu plānojumu un izteiktās vēlmes, izveidos jums nākotnes telpas 3D vizualizāciju un pat parūpēsies par projekta realizāciju! Mēs veicam dzīvokļu remontu, lai pārliecinātos, ka jūsu projekts tiek īstenots atbilstoši sastādītajām skicēm.

Mēs piedāvājam

Interjera dizains

Biroju, dzīvojamo un sabiedrisko telpu dizaina projektu izstrāde

Mēbeles pēc pasūtījuma

Mēbeļu izgatavošana pēc individuālajiem izmēriem

Tekstils

Augstas kvalitātes interjera tekstils no vadošajiem pasaules zīmoliem

Remonts

Dzīvojamo un sabiedrisko telpu remontdarbu veikšana

Pārrunājiet projektu ar speciālistiem

Pirmais projekta posms ir objekta arhitektūras iezīmju izpēte, kā arī klienta vēlmju noteikšana. Ņemot vērā visas klienta vēlmes, kā arī speciālistu profesionālo skatījumu, tiek izstrādāta telpas interjera 3D vizualizācija. Pēc detalizētās 3D  vizualizācijas izpētes, pirms dzīvokļa, privātmājas vai publiskās telpas remontdarbu uzsākšanas, tiek veiktas pēdējās korekcijas.

Lai aprēķinātu mūsu pakalpojumu izmaksas, atstājiet pieteikumu vai zvaniet pa tālruni.

Atsauksmes

 • “Paldies par skaisto darbiņu! Sākumā meklējām vienkārši mēbeļu salonu vai rūpnīcu, kur pasūtīt mēbeles internetā, lai mums palīdzētu izdomāt un izgatavot visu pēc mūsu izmēriem, īsāk sakot-mēbeles pēc pasūtījuma. Beigu beigās, mēs ne tikai mēbeles šeit pasūtījām, bet arī istabas dizainu. Viss izdevās vienkārši lieliski, kā mēs gribējām, bet paši tā nebūtu noformulējuši. Vispār, tik patīkami, ka atradām cilvēkus, kuri šajā sfērā orientējas un zina kā izprast klienta vēlmes. Aizkaru dizains iepriecināja līdz dvēseles dziļumiem-pat vīrs novērtēja.”

  Jana

 • “Izvēloties bāra galdus un krēslus, mums vissvarīgākais bija cena, bet tomēr gribējās arī kvalitatīvu produktu. Uzņēmumu cm dizains izvēlējāmies nejauši, un izrādījās, ka viņi gatavo mēbeles restorāniem un tieši mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, un nolēmām tālāk arī nemeklēt. Cenu piedāvājums mūs apmierināja, pasūtījums tika izpildīts noteiktajā termiņā, mēbeles kvalitatīvas un pilnībā atbilstošas mūsu bāra interjera dizainam, šeit nu īpašs paldies dizainerei. Patīkama cenas un kvalitātes attiecība un sadarbība vispār.”

  Ingars

 • “Man vienmēr šķitis, ka dzīvokļa dizains ir pārāk dārgs, un nepieejams pakalpojums, bet šī mana pieredze pierādīja, ka tā gluži nav. Pasūtījām istabas dizainu + mēbeles (mīkstās mēbeles, skapi ar bīdāmajām durvīm, kumodi, galdu), izdevās pat iekļauties mazākā summā, nekā bijām rēķinājušies. Mēbeļu audumi ļoti interesanti, skaisti, izlēmām arī vecajām mēbelēm veikt mēbeļu pārvilkšanu. Lieliski paveikta aizkaru šūšana, parastās un romiešu žalūzijas arī uzreiz tur pasūtījām. Viss sanāca vienoti, ieturētā stilā-esmu ļoti apmierināta ar sadarbību. Tagad sapņoju par skaistu iebūvējamo skapi ar bīdāmajām durvīm priekš viesistabas.”

  Ilze

 • “Man ienāca prātā doma par retro mēbeļu izgatavošanu mūsu mājoklim, taču, godīgi sakot, ieraugot cenas, vienkārši nobijos. Paldies par saprātīgu pieeju un normālu cenrādi. Izpildījums uzdevuma augstumos, esmu ļoti apmierināts. Izstaigāju daudz mēbeļu salonu, bet tomēr esmu izvēlējies pareizo. Tas, ka uzņēmumam ir pašiem sava ražotne, manuprāt, jau daudz par viņiem liecina-nebūs nekādu pārpirkšanu, gaidīšanu un pārpratumu. Vēl man patika virtuves pēc pasūtījuma ar visu noformējumu, un tas, ka uz vietas var piemeklēt virtuves aizkarus, karnīzes, kā arī aizkaru stangas.”

  Arnis

Rīga, Lugažu iela 2a, Latvija, LV-1045

Uzrakstiet mums